Kontakt

Yama Sp. z o.o.


ul. Szosa Gdańska 28
86-031 Osielsko

tel.: 52 360 53 11
fax: 52 360 53 23

E-mail: salon@yama.suzuki.pl


ul. Sieradzka 14
87-100 Toruń

tel.: 56 650 6710
fax: 56 650 6723

E-mail: salon@yama.suzuki.pl


Dział sprzedaży - Osielsko


Łukasz Durczak
Kierownik Salonu
Tel.: 52 360 53 22
Tel. kom.: +48 502 611 484
E-mail: l.durczak@yama.pl


Dział sprzedaży - Toruń

Paweł Nowak
Kierownik salonu
Tel.: 566 506 713
Tel. kom.: 500 116 495
E-mail: p.nowak@yama.pl

Andrzej Winter
Doradca handlowy
Tel.: 566 506 726
Tel. kom.: 512 011 102
E-mail: a.winter@yama.pl




Dział serwisu - Osielsko - Tel.: 52 360 53 15


Maciej Grzybowski
szef serwisu
Tel.: 52 360 53 16
E-mail: m.grzybowski@yama.pl


Paweł Chełminiak
doradca serwisowy
Tel.: 52 360 53 17
p.chelminiak@yama.pl


Przemysław Nowicki
naprawy blacharsko-lakiernicze
Tel.: 513 190 015
E-mail: p.nowicki@yama.pl




Dział części zamiennych - Osielsko - Tel.: 52 360 53 29


Ryszard Beck
sprzedawca części
Tel.: 52 360 53 29
E-mail: r.beck@yama.pl


Piotr Kozakiewicz
sprzedawca części
Tel.: 52 360 53 39
E-mail: p.kozakiewicz@yama.pl


Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube