Kontakt

Yama Sp. z o.o.


ul. Szosa Gdańska 28
86-031 Osielsko

Salon Samochodowy :+48 52 360 53 20
Serwis Mechaniczny: +48 52 360 53 15

E-mail: salon@yama.suzuki.pl


ul. Sieradzka 14
87-100 Toruń

tel.: 56 650 6710
fax: 56 650 6723

E-mail: salon@yama.suzuki.pl


Dział sprzedaży - Osielsko


Łukasz Durczak
Kierownik Salonu
Tel.: + 48 52 360 53 21
Tel. kom.: +48 502 611 484
E-mail: l.durczak@yama.pl


Dział sprzedaży - Toruń

Arkadiusz Kartanas
Kierownik salonu
Tel.: 566 506 713
Tel. kom.: 500 116 495
E-mail: a.kartanas@yama.pl

Andrzej Winter
Doradca handlowy
Tel.: 566 506 726
Tel. kom.: 512 011 102
E-mail: a.winter@yama.pl




Dział serwisu - Osielsko - Tel.: 52 360 53 15

Maciej Grzybowski
Dyrektor Serwisu
Tel.: +48 52 360 53 12
E-mail: m.grzybowski@yama.pl

Radosław Bambrowicz
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 52 360 53 18
E-mail: r.bambrowicz@yama.pl

Paweł Chełminiak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 52 360 53 17
E-mail: p.chelminiak@yama.pl

Arkadiusz Drążkiewicz
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 52 360 53 16
E-mail: a.drazkiewicz@yama.pl




Dział serwisu - Toruń

Maciej Grzybowski
Dyrektor Serwisu
Tel.: +48 52 360 53 12
E-mail: m.grzybowski@yama.pl

Krzysztof Kruszyński
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 56 650 67 18
E-mail: k.kruszynski@yama.pl




Dział części zamiennych - Osielsko - Tel.: 52 360 53 29

Ryszard Beck
specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów
Tel.: 52 360 53 29
E-mail: r.beck@yama.pl

Rafał Grzonkowski
specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów
Tel.: 52 360 53 29
E-mail: czesci@yama.pl

Andrzej Rubach
specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów
Tel.: 52 360 53 29
E-mail: czesci@yama.pl

Piotr Kozakiewicz
Dyrektor Działu Części
Tel.: 52 360 53 29
E-mail: p.kozakiewicz@yama.pl




Dział części zamiennych - Toruń

Marcin Żarski
specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów
Tel.: + 48 56 650 67 30
E-mail: m.zarski@yama.pl




Naprawy blacharsko-lakiernicze - Osielsko / Toruń


Przemysław Nowicki
kierownik blacharni/lakierni
Tel.: 513 190 015
E-mail: p.nowicki@yama.pl

Paweł Walendowski
specjalista ds. Napraw blacharsko-lakierniczych
Tel.: 789 097 411
E-mail: p.walendowski@yama.pl


Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube