Finansowanie

Yama Sp. z o.o. oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie finansowania samochodów kupionych w naszych salonach. Wszelkie formalności dotyczące finansowania załatwiane są bezpośrednio u nas, bez pośredników. Współpracujemy z wieloma Firmami liczącymi na polskim rynku finansowym.

Nasze atuty:

  • możesz zaciągnąć kredyt na każdy samochód, jego wiek nie jest już problemem.
  • Dedykowany specjalnie Tobie przedstawiciel Banku pomoże wybrać najlepszą ofertę kredytową dostosowaną do Twoich potrzeb oraz załatwi na miejscu za Ciebie wszystkie formalności – Ty rejestrujesz jedynie samochód.
  • kredyty złotówkowe lub denominowane (CHF, EURO.USA.).

Procedury uproszczone już przy 20% udziale własnym:

  • nie potrzebujesz zaświadczenia o zarobkach
  • nie potrzebujesz PIT-ów i zaświadczeń z ZUS, gdy prowadzisz działalność gospodarczą – wystarczy Twoje oświadczenie.

Bardzo długi okres kredytowania – nawet 96 miesięcy. Ubezpieczenie kredytu od wystąpienia okoliczności uniemożliwiających jego spłatę np. utrata pracy (*) Wcześniejsza całkowita lub częściowa spłata kredytu bez żadnych dodatkowych opłat. Procedury umożliwiające skredytowanie ubezpieczenia komunikacyjnego. Do kredytu możesz bezpłatnie otrzymać kartę VISA Uzyskanie kredytu w bardzo krótkim czasie. Możliwość skorzystania z kredytu bez zastawu rejestrowego i przewłaszczenia.

* Chcąc dodatkowo zabezpieczyć spłatę kredytu, można skorzystać z Programu Bezpieczny Kredyt. Program ten obejmuje gwarancję opłacania rat kredytu przez ubezpieczyciela w sytuacji kiedy kredytobiorca nie jest w stanie tego wykonać na skutek zdarzeń losowych (utrata pracy, trwała i całkowita niezdolność do pracy, zgon). Dodatkowo - wykupując polisę której ważność jest zgodna z okresem na jaki został zaciągnięty kredyt, zabezpieczają Państwo siebie i swoich najbliższych przed skutkami nieszczęśliwych wypadków losowych. Przystąpienie do programu Bezpieczny Kredyt nie wymaga dodatkowych formalności, jest on jeżeli uwzględniany w Państwa umowie kredytowej


Co należy zrobić aby otrzymać kredyt:

  • wybrać samochód
  • skontaktować się z naszym doradcą , który dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie dotyczące finansowania kupowanego samochodu oraz dokona wszelkich formalności
  • zarejestrować i ubezpieczyć samochód
Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube